T. +90 216 5776543

F. +90 216 5776544

 
Kauçuk Yer Döşemesi Paralı Desen | Plastic Tile Flooring
 
 
KAUÇUK YER DÖŞEME KAROLARI, KAUÇUK KİLİT TAŞLARI
 

Geri dönüşüm projesinin en güzel ürünü olan çevre dostu, KAUÇUK YER DÖŞEME Kaplama esnek kauçuk granüller, yine çevre dostu olan kimyasal bağlayıcılar ile birleştirilerek üretilmiş güvenli, esnek ve dekoratif yüzey kaplamasıdır.

20x25 cm. ölçülerinde 15-25-40-70 mm. kalınlıkta kilitli parke taşı tarzında çeşitli renklerde imal edilen bu ürünün yanında 50x50 cm. ebadında plaka olarak 25-43 ve 70 mm. kalınlıkta üretilmektedir. Altı siyah granül üstü renkli EPDM olarak ta üretilebilir.

KAUÇUK YER DÖŞEME KULLANIM ALANLARI
· Çocuk Oyun grupları alt zeminleri
· Anaokulları
· Fitness Center
· Teraslarda
· Balkonlarda
· Bahçe ve Kaldırımlarda
· Hayvan Padoklarında
· Hayvan Hastanelerinde
· Atış Poligonlarında güvenle Kullanılır.

KAUÇUK YER DÖŞEME RENKLER
Farklı ebadları ve renk seçenekleri bulunan KAUÇUK YER DÖŞEME'ın, Gri - Kırmızı - Kahverengi - Kiremit - ve yeşil olmak üzere 5 ayrı rengi bulunmaktadır.

KAUÇUK YER DÖŞEME ÖZELLİKLER
· Darbelere karşı dayanıklı ve güvenlidir.
· Hayvan padoklarında, at ahırlarının zemin ve duvarlarında, 43 mm. kalınlık kullanılmaktadır.
· Çocuk oyun gruplarının altında, platformların, kaydırak ve salıncakların yüksekliklerine göre kalınlık 25 mm.den başlayarak 70 mm. ye kadar yükselmektedir.
· KAUÇUK YER DÖŞEME Kaplama kaymaz özelliği ile ıslak zeminde güvenle tercih edebileceğiniz bir üründür.
· KAUÇUK YER DÖŞEME Kaplama'nın özel üretim teknikleri ile üretim standartları malzemenin sürekli aynı kalınlıkta ve kalitede olması garantidir. Bu da müşteriye güvenli kullanım ortamı sağlamaktadır.

Kolay uygulanabilmesi ve her türlü zemine yapıştırarak ve sıkıştırarak uygulanabilir. Yapışma sırasında 700 - 900 gram/m² yapıştırıcı sarfiyatı yapılmaktadır. Kolay montaj yapıldığı gibi istenildiğinde sökülüp yeniden başka yer veya aynı yere tekrar döşenebilir.

KAUÇUK YER DÖŞEME Kaplama, çocuk alanları içinde kumdan daha hijyenik bir malzemedir. Kum alanların sağlık ve hijyen açısından tehlikesi olmasına rağmen, KAUÇUK YER DÖŞEME Kaplama'nın ne kadar esnek ve güvenli bir malzeme olduğunu ortaya koymaktadır.

 
 
  PVC YER DÖŞEMESİ | PLASTİK YER DÖŞEMESİ | KAUÇUK YER DÖŞEMESİ